AU NATUREL. AUTORS: AIGA OZO OZOLIŅA. 

AU NATUREL. AUTORS: AIGA OZO OZOLIŅA. 

Iepazīsimies, mani sauc Anna

un esmu nedaudz mājsaimniece. Gandrīz kā diagnoze, kas jāpaziņo aplī pieceļoties kājās. Nē, patiesībā, man ir arī mazais bizness, kuru pieskatu ar vienu aci un daudz daudz ideju.

Bet visvairāk man patīk radīt skaistu vidi, garšīgi ēst un gatavot (tas ne vienmēr notiek vienlaicīgi), ceļot UN baudīt (tas gan viennozīmīgi ir neatdalāms process). Un vēl man patīk organizēt svētkus. Par to gan būtu jāparunā tajā aplītī, jo katru reizi ir minūte, kad sev saku - nu priekš kam es tā. Varbūt tomēr - NEKAD VAIRS. Bet tas pāriet un nākamajiem svētkiem tuvojoties man sāk niezēt pirksti un velnēns saka, ka ir jāorganizē, jāšmorē un jēdekorē! Piedodiet mani mīļie par briesmīgajiem garstāvokļiem tur kaut kur pa vidu tam visam, bet nu saprotiet - tā tāda  slimība.. 

Te nu es esmu - lai dalītos. Ja kādam noderēs mūsu receptes vai stāsti par rozēm, tad savu darbiņu būšu padarījusi godam. Priekā!

Let's meet, my name is Anna

and I am a housewife. It almost feels like a shameful thing to admit standing up in a meeting between others sitting around in circle. Not just that of course,  I am a small business owner, something to keep an eye on.

But most of all I love creating a beautiful environment, having nice food and cooking some (not necessarily at the same time), travelling and eating nice food (that is quite inseparable). And I love to celebrate. That could be a topic in that circle with others, because each time there is a moment when I say to myself - why oh why. And - NEVER AGAIN am I doing this. But the next time a birthday or Christmas is coming up my fingers start twitching and the little devil on my shoulder says - let's organise, let's cook, let's decorate. Sorry to my beloved ones there in the middle of it all, but please understand, that's the housewife craziness in me..

So I am here to share. If anyone will be better off with our recipes or my experience in the garden, then my jobs is done. Enjoy!