DA SERGIO

Ar lielu mīlestību un cieņu izturos pret vietām, kas izturējušas laika pārbaudījumu. Da Sergio Matīsa ielā ir viena no tām. Un man ir paveicies, ka šis restorāns ir tikai pāris kvartālu no mājām.

  ĻOTI NOPIETNS DARBS. PICA.

ĻOTI NOPIETNS DARBS. PICA.

Populāra vieta svinībām un pusdienām/vakariņām ģimenēm ar bērniem. Galdiņu vēlams rezervēt, it sevišķi, ja gribas sēdēt pirmajā stāvā pie logiem.

Ēdienkarte - plaša. Mūsu favorīti ir mīdijas tomātu mērcē, jūras velšu zupa, pica Capricciosa, Penne pasta ar cukini un tīģergarnelēm. Mīdijas tiek pasniegtas ar grilētu maizi, kas brīnišķīgi garšo pamērcēta tomātu zupā/mērcē.  Pasta tik laba, ka garšo ne tikai bērnam, bet arī mammai. Vienkārša, bez saldā krējuma vai tomātu mērces, tikai eļļa, siers un piedevas. 

Var gadīties, ka jāpagaida uz picu, jo viena krāsns apkalpo arī picu pasūtījumus uz piegādi, tomēr pica ir tā vērta. Ļoti, ļoti plāna un sulīga. Noteikti tā vērta, lai apmeklētu šo restorānu. 

Serviss ir klasisks un visumā labs. Vīnu izvēle nav pārāk aizraujoša, bet var pasūtīt Aperol Spritz, kas ir mans mīļākais aperitīvs. Atsauc atmiņā skaistas pēcpusdienas Padovā pie Aperol glāzes un starp-ēdienreižu uzkodām.

Priekā!

Un kādi ir Jūsu rajona iecienītie restorāni?