SINGH'S RESTORĀNS UN BĀRS

Pirmajai pieredzei par restorāniem ar ko dalos bija jābūt par Singh's . Restorāns, ko atvēruši mani ģimenes draugi, vieta, kas ir kā otrās mājas. Vieta, kur atradīšu īstu, autentisku ēdienu. Vieta, kur esmu personīgi vērojusi indiešu pavāru darbu un no tā skaļuma, uguns, garšvielām un mūzikas esmu nedaudz noreibusi.

  PUSDIENU PIEDĀVĀJUMS.

PUSDIENU PIEDĀVĀJUMS.

Pirmkārt, Singh's atrodas Rīgas centrā, Ģertrūdes ielā 32. Pietiekami centrāla vieta, bet ir arī kur noparkoties, kas nav mazsvarīgi. Es parasti to daru Martas ielā, lai mierīgāk. Neesmu pārāk meistarīga paralēlā parkotāja.

Otrkārt, virtuvē strādā tikai un vienīgi profesionāli pavāri no Indijas, kas pats par sevi Latvijā ir retums.

Treškārt, ēdienkarte ir tiešām plaša un katru reizi ir iespēja ar kaut ko paeksperimentēt, lai arī mums ir jau izveidojušies savi favorīti.  Un ir tiešām garšīgi.

Ceturtkārt, kad apnīk indiešu virtuve, var pasūtīt no Indo - Ķīniešu ēdienkartes. Tom yum un kraukšķīgās garneles. Ņam.

Piektkārt, pusdienu piedāvājums ir bagātīgs un par labu cenu - 6,95 EUR par visu, kas uz lielā šķīvja. Veģetārs vai ar gaļu (zivi - ceturtdienās).

Un sestkārt, tapēc ka Gulab Jamun. Vienkārši tā. Iespējams ne skaistākais, bet gardākais deserts. Fritētas mīklas bumbiņas, kas vārītas cukura sīrupā ar kardamonu. Pasniegts ar saldējumu. Vairāk nav vārdu par šo. Vienkārši pamēģini.

  GULAB JAMUN.

GULAB JAMUN.

Ko lai vēl es pastāstu. Indiešu virtuvē izmanto zaļos čili, kas mums personīgi šķiet asāki par sarkanajiem, tapēc parasti pasūtam neasu ēdienu (kas tāpat nozīmē, ka viņš būs ass, bet apēdams). Bet katram asuma izpratne ir pilnīgi atšķirīga!

Divi ēdieni ar ko labāk nesākt ir Vistas tikka masala un Jēra kebabs, jo tie abi ir asi pēc definīcijas. Bet ja tas nebaida - abas opcijas ir super gardas un turklāt indiešu virtuves klasika. 

Otrajā stāvā ir greznas banketu zāles, kur ir iepsējams paēst vakariņas vai nosvinēt svētkus iepriekš rezervējot. 

Liela izvēle ar veģetārajiem ēdieniem! Dažādi lēcu ēdeni, mans jaunais favorīts - okra un citi dārzeņu ēdieni.

Un, un un! Vēl nedrīkst aizmirst pieminēt dzērienu karti. Ir dažādi interesanti kokteiļi, šīs vasaras top kokteilis bija Hugo (prosecco ar plūškoka sīrupu). Bezalkaholiski - jogurta kokteiļi Lassi un Masala tēja.

Atliek tikai nākt un baudīt!

https://www.facebook.com/Singhsrestaurantandbar