DEMOKRĀTISKAIS VĪNA BĀRS GARĀŽA

Garāža ir vieta, kur skaisti pasēdēt ne tikai vīnu iedzert, bet nobaudīt arī labu maltītiti. Šoreiz meklējām, kur ar māsu skaisti nosvinēt aizejošo vasaru un viņas atgriešanos darbā ar labām pusdienām un Garāža bija tieši kā kulaks uz acs. Tēlaini izsakoties.

  UZ ŠĀDA FONA JEBKURŠ ĒDIENS ŠĶIET POZITĪVĀM EMOCIJĀM PILNS.

UZ ŠĀDA FONA JEBKURŠ ĒDIENS ŠĶIET POZITĪVĀM EMOCIJĀM PILNS.

Demokrātiskais vīna bārs Garāža atrodas Berga bazārā (nejaukt ar to otru Garāžu) un ir pievilcīgs ar savu interjeru un klusi intīmo noskaņu. Lieliska vieta, kur pasēdēt pie vīna glāzes un labas maltītes apspriežot visuma neizskaidrojamo dabu. Vai kaut ko tikpat nopietnu vai nenopietnu.

Mēs ēdām pusdienu piedāvājumu, kas sastāv no zupas, salātiem, pamatēdiena un deserta. Katrs ēdiens ir ar savu cenu un var kombinēt pats savu pusdienu piedāvājumu. Cenas adekvātas un ēdiens tiešām garšīgs. Kas vēl patīkami - porciju lielums atbilstošs, lai varētu apēst trīs ēdienus un šausmīgi nepārēsties. Man patīk, ka ir iespēja nobaudīt dažādus ēdienus un garšas vienā maltītē. Ēdieni pusdienu piedāvājumā mainīgi, tapēc atliek vien jautāt viesmīlim par šīs dienas aktuālajiem ēdieniem.

  MAN SALĀTI AR ŠITAKE SĒNĒM, MĀSAI - CŪKGAĻAS MEDALJONI.

MAN SALĀTI AR ŠITAKE SĒNĒM, MĀSAI - CŪKGAĻAS MEDALJONI.

Pamata ēdienkarte pieejama vakariņās, no 16:00. Te arī ir ko nobaudīt. Ēdienkarte nav liela tāpat kā pati Garāža, bet kompakta un pietiekami dažāda. Tapas ir mans favorīts vieglai uzkodai vakarējot ar vīna glāzi.

  DESERTS! MAN PRASIJĀS VĒL VAIRĀK SKĀBUMA NO PASSION AUGĻA, BET SUPER!!!

DESERTS! MAN PRASIJĀS VĒL VAIRĀK SKĀBUMA NO PASSION AUGĻA, BET SUPER!!!

Iesaku rezervēt galdu, ja vēlaties nākt vakariņās. Un noteikti iekļaut šo vietu savā "varbūt" sarakstā.  Serviss ir patīkams un vienkāršs, bet tajā pašā laikā rūpīgs. Man patīk vietas, kas ir izturējušas laika pārbaudi un Garāža tāda nu jau ir.

Priekā!