ROCKET BEAN ROASTERY

Ar vienu kāju nu esmu Miera ielā. Un Miera ielā ir interesanta vieta - Rocket Bean Roastery. Kafijas māja, bet arī laba brokastu/pusdienu/vakariņu vieta.

Ko var sagaidīt.

Brokastu ēdienkartē daudz dažādu plaučolu. Nedaudz vienveidīgi, bet noteikti garšīgi. Kā brokastu dzēriens - kapučīno ir tiešām izcils. Cukurs neprasās pat man, un es esmu nedaudz atkarīga no garšas - laba kafija, piens, cukurs - rītos. Ļoti patīk tas, ka pieejama Kombucha (tējas sēnes dzēriens). Jūtos nu dikti veselīga tādu dzerot.

Starp pusdienām, kas sākas 12:00 un brokastīm var dažkārt ietrāpīt jocīgajā laikā, kad neservē neko. Bet tas manā pieredzē neilgst vairāk par 15 minūtēm. Pusdienās izvēle starp diviem priekšēdieniem, diviem pamatēdieniem un vienu desertu. 1+1+1=8EUR. Porcijas skaistas, nelielas, gleznainas un gardas. Skaistām pusdienām tā nedaudz svinot dzīvi ir ļoti pat trāpīgi. 

Ēdiens, vismaz šobrīd, ir ideālajā garšas un izskata kombinācijā. Nekas uz šķīvja nav pašmērķīgs, bet strādā ar pārējām sastāvdaļām. Ir vienkārši garšīgi. 

Vakariņās - ēdienkarte. Cenas ne tik zemas, bet kvalitāte laba un visumā iesaku. Vīnu karte neuzrunāja, bet meistaru alus cienītājiem ir no kā izvēlēties.

Serviss. Meitenes un puiši jauki un smaidīgi. Gadās jau kādu reizi tā lēnāk un relaksētāk apkalpot, bet vajag atslābināties un baudīt. Interjers galu galā skaists, iela gar lielajiem logiem dzīva un vēl var pastaigāt un paskatīt, kas notiek Rocket Bean vēdera dziļumā. Ielūkot pavāru darbā, apskatīt kā izskatās kafijas grauzdētava, paplānot kādas tikšanās vai konferences telpās. 

Iesaku nogaršot kūkas - pašas par sevi tā vērtas, lai veiktu ceļu uz Rocket Bean. Diezgan maģiskas un bērnības garšu raisošas. 

Tā nu es dažkārt dodos uz Rocket Bean lai pabaudītu, pastrādātu un pabūtu ar sevi un gardu ēdienu. Iesaku iemēģināt!