PIRMS - CEĻOJUMA NEDĒĻA

Šīs dienas man grozās ap diviem galvenajiem notikumiem. Ieva slimo un rīt ceļojam. Tā nu es pavadīju visu iepriekšējo nedēļu mājās ar slimu bērnu, ar švakiem panākumiem mēģinot viņu pārliecināt, ka saldējums varbūt tomēr šodien nav jāēd. Un nē, uzreiz pēc zāļu iedzeršanas nav veselība.

Un pilnīgi neplānoti rīt dodamies ceļojumā uz AAE, Dubaiju. Tad nu pēdējās dienas ir pavadītas shēmojot, kādi peldkostīmi un sauļošanās krēmi jāņem. Un cik nosegtai jābūt eiropietei Dubaijā, lai pašai ērti un arābam nedurtos acī. Vēl joprojām nav atbildes.

  MANAS SKAISTĀS UN IZTURĪGĀS!

MANAS SKAISTĀS UN IZTURĪGĀS!

Nu šitādas rozes Dubaijā noteikti nezied. Mana angļu rožu dobe šogad nebeidz priecēt - trešais gads pēc stādīšanas un var beidzot baudīt. Cerams nākotnē tā būs ne tikai dobe, bet dārzs.

  ŠŪPOLES JĀKAR RUDENĪ. VAI KĀ TUR BIJA..

ŠŪPOLES JĀKAR RUDENĪ. VAI KĀ TUR BIJA..

Meitai arī prieks! Tēvs iekāra šupoles! Vēl tikai jāmācās šūpoties.

  KO DARĪT, JA PILNS LEDUSSKAPIS UN RĪT JĀBRAUC PROM?

KO DARĪT, JA PILNS LEDUSSKAPIS UN RĪT JĀBRAUC PROM?

Gastronomiskiem notikumiem diezgan trūcīga nedēļa. Un brīnišķīgo, vīra vārīto soļanku nepaguvu nobildēt, bija jāēd. Bet vienu lietu Jums varu pastāstīt. Lūk kas ir jādara, lai iztīrītu ledusskapi. Visus dārzeņus nomazgā un samizo, saliek lielā katlā un vāra dārzeņu buljonu apmēram 3-4 stundas uz zemas uguns. Būs tāds dzīvības ēdiens/dzēriens, ko varēs pievienot gan zupas vārot, gan risotto taisot. Šoreiz ņēmu vērā, ka taisīsim sīpolu zupu, tapēc kāpostu nepievienoju, bet visumā var likt visu, kas ir pieejams tajā skaitā zaļumus.

Priekā!

Lai Jums skaista šī nedēļa.