SVEICIENS LĀČPLĒŠA DIENĀ!

Nu tā. Šodien svecītes jāliek logā, atceraties?

Bet parunāsim arī par citām lietām.

Te mēs esam ēduši šajā laikā.

  MELNBALTĀS BROKASTIS LA KANNA.

MELNBALTĀS BROKASTIS LA KANNA.

Svētdienas brančs - zvērs, kas visu vasaru nav redzēts, bet nu jau atgriežamies Rīgas dzīvē. Šoreiz  - La Kanna. Pārbaudīta vieta ar labu ēdienu un tiešām jauku apkalpošanu. Mēs gan ar visu lielo baru t.i. ar paplašināto ģimeni ne vienmēr atrodam šeit vietu, bet ja plāno laicīgi ( ko mēs nedaram), tad galdiņus var pierezervēt.

Vēlajās brīvdienu brokastīs man vislabāk patīk iet uz Bibliotēku Nr.1, bet tur retāk un vēlams ne ar bērniem, lai var tā nesteidzīgi. Šampanietis un austeres ir pelnījuši nedalītu uzmanību.

Čarlstons arī gards. Ziņošu par jaunatklātām vietām. Jāiemēģina Kolekcionārs!

Sveiciens branču ieviesējai Latvijā!;)

  SIĻĶĪTE UN DILLĪTE. CENTRĀLTIRGUS.

SIĻĶĪTE UN DILLĪTE. CENTRĀLTIRGUS.

Rudenim sākoties par tradīciju kļūst Centrāltirgus apmeklējums. Mēs ejam pēc sālījumiem, skābējumiem un marinējumiem. Zivju paviljons arī ir brīnišķīga vieta ar bagātībām, ko citur nenopirkt. Desu fabrika un augļus pārdevēji - vēl pāris obligātās pieturas. 

Šoreiz nolēmām arī ieturēties Siļķītē un Dillītē. Nu jāsaka kā ir, bet maza mēriņa likās tur jocīgi ēst. Bet bija garšīgi. Renģes un Fish and Chips - vienkārši, bet garšīgi. Ja nav bail no ļoti dažādas publikas un nedaudz bistro sajūtas, tad noteikti iesaku! Ķilavmaizītes uz ķiplokainas melnās maizes notekti jāpagaršo.

Tā mēs gatavojām.

  VIEGLĀ ĀBOLKŪKA.

VIEGLĀ ĀBOLKŪKA.

Vieglā ābokūka, ceptas vistas vakariņas, ceptas Latvijas piekrastes butītes ar siltajiem lēcu salātiem. Es ceru, ka man sanāks padalīties ar receptēm. Bija garšīgi.:)

Ārpus šīm brīnišķīgajām ēšanas lietām - strādājām un baudījām. Radījām un priecājāmies.

  MĀRTIŅDIENAS TIRDZIŅŠ BĒRNUDĀRZĀ. DARĪTS!

MĀRTIŅDIENAS TIRDZIŅŠ BĒRNUDĀRZĀ. DARĪTS!

Lai Jums skaistas šīs dienas nacionālajās noskaņās. 

Priekā!